TeamGroup DDR3 TEAM ELITE UD-D3 8GB 1600MHz 1,5V 11-11-11-28 TED38G1600C1101
Uporedi
TH-1
Dostupno
4.350,00 din.
*u cenu je uračunat PDV
*troškovi dostave nisu uračunati
Dodaj u korpu
Štampaj
Tweet
  • Opis
  • Komentari (0)
Tehničke karakteristike:
Kapacitet: 8GB
Tip memorije: DDR3
Radni takt memorije: 1.600MHz
Slot: DDR3
Voltaža: 1.5V± 0.075V
Latencija: 11-11-11-28
Napomena: Low Voltage
Serija: ELITE U-DIMM DDR3 DESKTOP MEMORY
Broj modula u pakovanju: 1Kom
Dimenzije: 133.4 x 30 mm