TeamGroup DDR4 TEAM ELITE SO-DIMM 4GB 2400MHz 1,2V 16-16-16-39 TED44G2400C16-S01 1828 (FO)
Uporedi
TH-1
Dostupno
2.780,00 din.
*u cenu je uračunat PDV
*troškovi dostave nisu uračunati
Dodaj u korpu
Štampaj
Tweet
  • Opis
  • Komentari (0)
Tehničke karakteristike:
Savršen izbor za korisnike prenosnih racunara
TEAMGROUP-ova ELITE serija izdala je potpuno novi DDR4 SO-DIMM proizvod koji je u skladu sa JEDEC medunarodnim standardom. Sa samo 1,2V radnog napona, može uštedeti potrošnju elektricne energije za 20% u odnosu na prošlu generaciju. Zbog toga se toplota dobijena iz samog proizvoda može takode smanjiti i održavati temperaturu sistema. Potpuno je kompatibilan sa najnovijim cipsetom X99 kompanije INTEL. Sa odabranim visokokvalitetnim IC cipovima i strogim standardom testiranja, savršen je izbor za korisnike prenosnih racunara, koji traže odlican kvalitet, optimalne performanse, stabilnost i kompatibilnost
Kapacitet: 4GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 2.400MHz
Slot: SODIMM
Voltaža: 1.2V
Latencija: 16-16-16-39
Napomena: Low Voltage
Serija: ELITE SO-DIMM DDR4 LAPTOP MEMORY
Broj modula u pakovanju: 1Kom
Dimenzije: 67.6x30mm