TeamGroup DDR4 TEAM ELITE UD-D4 16GB 2666MHZ 1,2V 19-19-19-43 TED416G2666C1901 (6899)
Uporedi
TH-1
Dostupno
8.870,00 din.
*u cenu je uračunat PDV
*troškovi dostave nisu uračunati
Dodaj u korpu
Štampaj
Tweet
  • Opis
  • Komentari (0)
Tehničke karakteristike:
Nova generacija DRAM memorije 1.2V modul
QVL odobren od proizvodaca maticnih ploca.
Pokazuje savršeno usaglašavanje sa specifikacijama JEDEC-a.
Modul DDR4 serije ELITE pokrenut od strane TEAMGROUP Inc., sa samo 1,2V radnog napona, štedi 20% energije u odnosu na prošlu generaciju. Zbog toga je smanjena i toplota proizvedena iz samog proizvoda i ona može održavati perifernu radnu temperaturu oko sistema.
Kapacitet: 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 2.666MHz
Slot: DDR4
Voltaža: 1.2V
Latencija: 19-19-19-43
Napomena: Low Voltage
Module 288 pin-a