TeamGroup DDR3 TEAM ELITE SO-DIMM 4GB 1600MHz 1,35V 11-11-11-28 TED3L4G1600C11-S01
Uporedi
TH-1
Dostupno
2.650,00 din.
*u cenu je uračunat PDV
*troškovi dostave nisu uračunati
Dodaj u korpu
Štampaj
Tweet
  • Opis
  • Komentari (0)
Tehničke karakteristike:
Kapacitet: 4GB
Tip memorije: DDR3
Radni takt memorije: 1.600MHz
Slot: SO-DIMM, SODIMM
Voltaža: 1.35V
Latencija: 11-11-11-28
Napomena: Low Voltage
Serija: ELITE SO-DIMM DDR3 LAPTOP MEMORY
Broj modula u pakovanju: 1Kom
Dimenzije: 67.6x30mm