Dahua HAC-HFW1200CM-IL-A-0280B-S6-black 4U1 2MP bullet kamera; lite serija; 2.8mm objektiv; crna
Uporedi
TH-1
Dostupno
8.850,00 din.
*u cenu je uračunat PDV
*troškovi dostave nisu uračunati
Dodaj u korpu
Štampaj
Tweet
  • Opis
  • Komentari (0)
- 4u1 (analogna, HDCVI, AHD, TVI) 2MP bullet sa hibridnim iluminatorima
- 2MP CMOS, progresivno skeniranje
- Efektivni broj piksela 1920 (H) × 1080 (V)
- Frame rate / rezolucija 2M@25 fps, 960H
- 2.8mm F2.0 fiksni objektiv, vidni ugao 102° horizontalno
- Opciono objektiv 3.6mm, vidni ugao 83°
- Osetljivost 0.01Lux/F2.0 (kolor), 0.001 lux@F2.0 (C/B), 0Lux (IC ili belo svetlo uključ.)
- Bele LE diode dometa cca. 20m
- IC LE diode dometa 20m
- 3 moda rada iluminatora (pametni, IC-C/B ili Full Color - belo svetlo)
- Ugrađen mikrofon
- DWDR, BLC, HLC, 3D DNR, OSD
- Izbor moda rada (CVI, AHD, TVI, analogni) putem UTC OSD kontrolera ili sa XVR uređaja
- Dimenzije 166.6mm × 69.7mm × 70mm
- Masa 320g
- Metalno kućište
- IP67 sertifikovana
- Radna temperatura -40°C~+60°C
- Napajanje 12VDc ±30% /2.6W
- CE-LVD: EN 62368-1, CE-EMC: EN 55032
- EN 55035
- Crna boja
Kamera
- Senzor slike: 2MP CMOS
- Sistem skeniranja: Progresivni
- Ekspozicija: PAL: 1/25s–1/100000s; NTSC: 1/30s–1/100000s
- Odnos signal/šum: Veći od 65dB
- Domet IC iluminatora: 20m
- Domet Belog svetla: 20mm
- Kontrola IC uključ/isključ: Auto
- IC iluminatori: 1 (IC LED); 1 (warm light)
- Tip CMOS-a: Klasičan
- Aktivno odvraćanje: Ne
Objektiv
- Tip objektiva: Fiksni
- Montaža objektiva: M12
- Žižna daljina: 2.8 mm (3.6 mm opciono)
- Max. otvor blende: F2.0
- Vidni ugao: 2.8 mm: H: 102°; V: 60°; D: 129° / 3.6 mm: H: 83°; V: 48°; D: 105°
- Kontrola fokusa
- Minimalna fokusna distanca: 2.8 mm: 0.5 m (1.64 ft) / 3.6mm: 0.7 m (2.30 ft)
DORI distanca
- Detektovanje: 2.8 mm 41.1 m (135.83 ft) / 3.6 mm 50.9 m (166.99 ft)
- Nadzor: 2.8 mm 16.5 m (42.13 ft) / 3.6 mm 20.3 m (66.60 ft)
- Prepoznavanje: 2.8 mm 8.3 m (27.23 ft) / 3.6 mm 10.2 m (33.46 ft)
- Identifikacija: 2.8 mm 4.1 m (13.45 ft) / 3.6 mm 5.1 m (16.73 ft)
Pan/Tilt/Rotacija
- Opseg Pan/Tilt/Rotacije: Pan: 0° ~ 360° Tilt: 0° ~ 90° Rotacija: 0° ~ 360°
Video
- Maksimalna rezolucija: 2 Megapiksela
- Video izlaz: 4u1
- Dan/Noć: Auto (ICR)/Color/B/W
- OSD Meni
- BLC Mod: BLC; HLC; DWDR
- Kontrola pojačanja: Auto
- Uklanjanje šuma: 3D NR
- Balans belog: Auto / Područje WB
- Pamentni IC
Sertifikacija
Interfejs
- Alarm
- Audio interfejs: Audio ulaz
Napajački deo
- Napajanje: DC12V
- Potrošnja: Maksimalna: 2.6W (12 VDC, IC uključen)
Okruženje
- Uslovi rada: -40°C to +60°C (-40°F to +140°F)
- Uslovi skladištenja: -40°C to +60°C (-40°F to +140°F)
- Stepen zaštite: IP67
- Otpornost na udarce /
Konstrukcija
- Kućište: Bullet
- Dimenzije: 166.6 mm × 69.7 mm × 70 mm (6.56" × 2.74" × 2.76")
- Težina neto: 0.32 kg (0.71 lb)
- Težina bruto: 0.40 kg (0.88 lb)
Proizvođač: Dahua
Zemlja porekla: Kina
Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Slični proizvodi
Auto punjač za smartphone, 5V / 1A , USB